Konya Sekreteri Olduğum Müdürümle İlişki Yaşadım

Konya Sekreteri Olduğum Müdürümle İlişki Yaşadım
Konya Meram bölgesin de kurumsal bir firma da sekreter olarak iş başlamıştım. Kariyer yapmayı hedefleyen genç bir bayanım. Asla evlenmek gibi bir düşünce aklımdan geçmiyor. Çünkü gençliğimin en güzel çağlarını eğlenerek, çapkın bir bayan olarak geçirmek ayrıca kariyer yaparak ilerletmek istiyorum. Bu yüzden özel kurumsal bir firmada sekreter olarak işe başladım. Şuan hala aynı yerde sekreter olarak çalışıyorum. Ancak başımdan geçen bir olayı sizlere anlatmak istedim. Çünkü bu olayı çevrem de bulunan kimseye anlatamıyorum ve içimi bir yere boşaltmam gerekiyor diye düşünüyorum. Bu yüzden sizlere içimi boşaltmak istedim. Aslına bakarsanız bu olayı yaşadıktan sonra burada kendime bir Konya Meram Escort bölgesinden bir profil oluşturmayı düşünüyorum diyebilirim. Ancak buna henüz karar veremedim eğer bir profil oluşturursam bu hikayemi de profilim de sizler için tekrar paylaşmış olurum.

Patronumun Gözü Bende


Sekreter bir bayan olarak sürekli olarak dosyalar ve bilgisayar ile uğraşıyorum. Bu yüzden gözlerimin sağlığı için bir gözlük kullanmak istedim. Seksi bir gözlük aldım kendime ve taktığım ilk anda ne kadar seksi gözüktüğümü fark ettim. Çalıştığım ofiste beyaz gömlek giyme zorunluluğu vardı. Ancak beyaz gömleğin altına ne yakışır diye hep düşünüyordum. Dar bir etek giydim aslında çok seksi baldırlarım olduğu için herkesin dikkatini çeker diye düşündüm. Ancak umurumda değildi. Ofise seksi bir etek beyaz gömlek ve seksi gözlüğüm ile geldiğim de tüm beylerin bana hayranlıkla baktığını gördüm. Tam tersi olarak bayanların ise kıskanç gözlerle beni takip ettiğini fark ettim. Bu çok hoşuma gitmişti. Herkesin kendine ait bir ofisi vardı ve benim ofisim patronum ile aynı yerdeydi. Yani yan yana çalışıyorduk ve gayet şık ve kendine önem veren biriydi. Aslında bu kadar seksi olmamın bir diğer yanı ise ona güzel görünmekti. Çünkü maaşıma güzel bir zam yapacağını düşünüyordum.

Mesaiye Kaldığımız Gün


Bir gün ben dosyalar ile uğraşırken yukarıdan göğüslerime ve bacaklarıma baktığını fark ettim ama hiç çaktırmadım. Benden hoşlandığını fark etmiştim. O gün bana bugün mesai olacak, mesainin maaşıma etki edeceğini söyledi. Tabii diyerek kabul ettim. Ancak benim dışında kimsenin mesaiye kalmadığını fark ettim. Herkes saat 17:00 olduğu zaman toparlanıp çıkmaya başladı, ancak ben bunu belli etmeden beklemeye devam etti. En son ofiste kimse kalmadı. Patronum olan Enes Bey'e mesaiye sadece ben mi kaldım diye sordum. Evet dedi ve dosyaları al beni takip et dedi. Dosya dediği üç adet kağıttan oluşuyordu. Arkasından gidiyordum ve ben hala gerçekten mesai olduğunu düşünüyordum. İşletmesin de kendine ait ve özel misafirlerini davet ettiği bir odası vardı. Odasına ilk defa girdim ama bu kadar mı şık olur, bu kadar mı emek harcanır. Gerçekten her haliyle harika bir yer tasarlamıştı kendine. Deri koltukları ise oldukça genişti.

Bana odamı beğendin mi diye sordu ve evet harika dedim. Rahat ol bırak dosyaları dedi ve kendimi deri koltuğa bıraktım. Harika bir rahatlığı vardı. Sonra yanıma oturdu ve elini bacağıma atarak. "Senden çok fazla hoşlanıyorum ve artık bunu sana söylememin zamanı geldi. O yüzden mesai var dedi. Herkes gitti sadece ben ve sen varız. Dürüst olmak istiyorum. Ben evliyim ve seninle gizli görüşmeler yapmak istiyorum. Senin gibi harika bir bayanla her gün aynı odada olup dokunamamak beni çok üzüyor. Eğer teklifimi kabul edersen maaşını üç katı olarak yatırırım sana ancak kabul etmezsen bu konuştuklarımız aramız da kalır ve bir daha bu konuyu açmam" dedi.Konya Sekreteri Olduğum Müdürümle İlişki Yaşadım
Dudaklarına Yapıştım

Böylesine zengin ve yakışıklı harika birinin bu teklifine hayır diyemezdim. Özellikle üç katı maaş teklifi beni fazlasıyla etkilemişti bunları der demez onun dudaklarına yapıştım ve teklifini kabul ettiğimi öpüşerek ona gösterdim. Adeta bacaklarımı öyle bir sıkıyordu ki hep bu anı istediğini belli ediyordu. Önce özel odasın da deri koltuk üzerinde kucağına aldı beni, daha sonra sandalye üzerinde kucağına aldı beni. Sürekli olarak göğüslerimi ve bacaklarımı avuçluyordu ve bu benim çok hoşuma gidiyordu. Daha sonra çalıştığımız odaya götürdü beni ve seni hep bu odada hayal ediyordum diyerek çalışma masasına doğru domaltıp anal seks ile içime girdi. Hem acı çekiyordum hem de çok zevk alıyordum. Gerçekten benim için muazzam bir gündü. Görüşmemiz bitti ve beni arabasıyla evime bıraktı. O gün mesaiye kaldığımızı kimseye söylemedim tabii ki.  Şuan görüşmemiz devam ediyor ve beni şımartıp otele götürüyor, lüks rezidansına götürüyor. Evime geliyor ve eşinden çok benimle seks yapmak istediğini söylüyor. Ofiste de bazen yanıma yaklaşarak göğüslerimi sıkıp bacaklarımı okşuyor. Ayrıca gerçekten söylediği gibi ertesi gün tam üç katı maaşı hesabıma yatırmıştı. Gerçekten zengin bir patronla seks deneyimi yaşamak kadar güzel bir şey yok.